Ankara Acer Laptop Servisi

Acer Laptop Servisi Olarak Ücretsiz Arıza Tespiti Yapılmaktadır. Acer Laptop Tamiri Konusunda Uzman Teknik Personellerimiz Tarafından Yapılan Arıza Tespiti Sonrasında Bilgi Verilir.
Servisimizde Kullanılan Parçalar Orjinal ve Faturalıdır.

Asus Laptop Tamiri Lenovo laptop Tamiri Dell Laptop Tamiri Hp Laptop Tamiri Acer Laptop Tamiri Samsung Laptop Tamiri Toshiba Laptop Tamiri Casper Laptop Tamiri

Ankara Acer Laptop Tamiri


Ankara Çankaya Kızılay mahallesinde bulunan Acer laptop servismizde arızalı laptoplara teknik destek hizmeti vermekteyiz. Servisimizde ÜCRETSİZ Arıza tespiti yapılmaktadır. Teknik servisimizde 1 - 3 gün arasında arıza tespiti yapılamaktadır. Acer Marka laptopların tüm yedek parçaları stoklırımızda mevcuttur. Arıza tespiti yapılan ve onay alınan cihazlar tamir edilir ve tüm testleri yapılarak kullanıcya teslim edilir. Acer Notebook serisinden genel olarak kullanıcı hatasından kaynaklı Anakart Arızaları, Lcd Ekran Kırılması, Kasa Kırıklar oluşması gibi birçok sebepten cihazlar arızalanmaktadır. Bu tür sorunlarda garantisi olan cihazlar yada garanti süresi dolmuş cihazlarda yetkili servisler yüksek ücretler talep etmektedir. Deks Bilgisayar teknik servisinde Acer marka laptop tamiri konusunda uygun fiyatlar ile laptop tamiri veya yedek parça temin işlemleri yapmaktayız. Ankara Özel Acer servisi olarak tüm arızalı cihazlara teknik destek hizmetimiz mevcuttur. Acer Laptop tamirinde sürekli gelişen notebook teknolojisi yakında takip ederek güncel bilgiler ile sürekli yenilerek siz müşterilerime en iyi hizmeti ve en uygun fiyat politikası ile hizmet vermekteyiz.

Acer Laptop Tamiri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Uygun Fiyat, Tedarik Bilgisi İçin Lütfen 0312 419 41 33 Numaralı Telefondan Veya 0 532 234 51 13 Numaralı Whatsapp Hattından 7/24 İletişime Geçebilirsiniz.

Garantili Acer Laptop Tamiri ve Teknik Servisi

Acer Marka laptopların tamir ve bakım işlemlerinde servisimizde yapılan tüm işlemlerde yani parça değişimi yada işcilik konularda firma olarak 3 ile 6 Ay arasında garanti verilerek tamir edilemktedir. Garanti hizmetimizden teknik servis takip sistemi ile sizlere verilen form üzerinden takip edebilirsiniz. Acer Notebook tamiri alanında bir çok modelin tamirlerini kısa sürede yaparak kullanıcıların zaman kaybı yaşamasını önlüyoruz.

Acer Laptop Tamiri Servisimizde konusunda uzman teknik personellerimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için teknolojik yenilikleri takip ederek hizmet vermekteyiz.

Acer Laptop Teknik Servisimizde Yapılan Tüm İşlemler Garantili ve Faturalıdır.

Acer Teknik Servisimizden Destek alan tüm müşterilerimize Teknik Servis Takip Sistemi form hazırlanarak, tamir edilen cihazları hakkında detaylı bilgileri ve servis garanti belgesibi vermekteyiz.

Garantili Acer Laptop Anakart Tamiri

Notebook - Laptop tamirinde teknik servisimizde yapılan tüm arızalar ve değişen yedek parçalara firma olarak garanti verilerek tamir hizmeti verilmektedir.

Laptop Tamiri ve Servisinde Hizmet Verdiğimiz Teknik Konular

Acer Laptop Anakart Tamiri ve Değişimi
Acer Laptop Ekran Kartı Chip Değişimi ve Tamiri
Acer Laptop Lcd Ekran Değişimi, Lcd ve Led Panel Değişimi
Acer Laptop Kasa Tamiri, Kasa Değişimi, Menteşe Değişimi ve Tamiri
Acer Laptop Ram Değişimi, Ram Yükseltme ve Satışı
Acer Laptop Harddisk Değişimi, Ssd Harddisk Değişimi
Acer Laptop Adaptör Satışı ve Adaptör Tamiri
Acer Laptop Batarya Değişimi, Pil Satışı
Acer Laptop Klavye Değişimi ve Tamiri
Acer Laptop Touchpad Tamiri ve Değişimi
Acer Laptop Yazılımsal Sorunlar için Çözüm (Format, Güvenlik Yazılımları.

Acer Laptop - Notebook Servisi

 • 1
  Laptop Kırık Lcd Panel Değişimi
  (1 Yıl Garanti 1 Saatte Teslim)

  Tüm Notebook Cihazlarının Lcd Ekran Panellerini Teknik Servisimizde Garanti Verilerek Değişim Yapılamktadır. Konusunda Uzman personellerimiz ile Destek Vermekteyiz.

 • 2
  Laptop Anakart Tamiri Anakart Değişimi

  Laptop Anakart Tamiri ve Anakart Değişimi Konusunda Servisimizde Destek Alabilirsiniz. Anakart Tamirinde Kullanılan Parçalar Orjinal ve Faturalı Ürünlerdir. Anakart Tamirinde 6 Ay Parça ve İşçilik Garantisi Vermekteyiz.

 • 3
  Laptop Ekran Kartı Tamiri Chipset Değişimi

  Kullandığınız Cihaza Görüntü Gelmiyorsa yada Görüntüde Sorun Yaşıyorsanız yada Cihaz kullanım sırasında kapanıyorsa ekran kartı hatası vardır. Servisimizde İntel, AMD ve Nvidia ekran kartı chip değişim işlemleri yapılmaktadır.

 • 4
  Laptop Kasa Tamiri - Değişimi ve Menteşe Tamiri

  Cihazların genel olarak kullanıcı hatasından dolayı menteşe ve kasa kırılması görülmektedir. Menteşeler yenisi ile değiştirir ama kasaların tamir edilmesi gerekmektedir.

 • 5
  Hdd, Ssd ve RAM Satışı ve Montaj Hizmeti

  Laptop Teknik Servisimizde Hdd Satışı, Ssd Satışı, Ram Satışı ve montaj hizmeti için teknik servisimizden destek alabilirsiniz. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

 • 5
  Laptop Klavye Satışı ve Montaj Hizmeti

  Notenook Servisimizde Klavye satışı ve Klavye montaj işlemleri yapılamaktadır. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

 • 5
  Batarya ve Adaptör Satışı

  Teknik servisimizde Batarya ve Adaptör Satışımız mevcuttur. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

Notebook

Meşrutiyet Mah. Meşrutiyet Cad. 17/7 Kızılay Çankaya / ANKARA

Dell Notebook Tamiri
Samsung Notebook Tamiri
Hp Notebook Tamiri

Sony Notebook Tamiri
MSI Notebook Tamiri
Monster Notebook Tamiri