Ankara Lenovo Laptop Servisi

Lenovo Laptop Servisi Olarak Ücretsiz Arıza Tespiti Yapılmaktadır. Lenovo Laptop Tamiri Konusunda Uzman Teknik Personellerimiz Tarafından Yapılan Arıza Tespiti Sonrasında Bilgi Verilir.
Servisimizde Kullanılan Parçalar Orjinal ve Faturalıdır.

Asus Laptop Tamiri Lenovo laptop Tamiri Dell Laptop Tamiri Hp Laptop Tamiri Acer Laptop Tamiri Toshiba Laptop Tamiri Casper Laptop Tamiri Samsung Laptop Tamiri Monster Laptop Tamiri Sony Laptop Tamiri MSI Laptop Tamiri Packard Bell Laptop Tamiri

Ankara Lenovo Laptop Tamiri


Lenovo Laptop Servisi Ankara Lenovo servisi merkezimizde laptop tamiri alanında uzun yılladır hizmet vermekteyiz. Lenovo Servisimizde Ücretsiz Arıza Tespiti hizmeti vermekteyiz. Teknik servisimize teslim edilen cihazlara 1 - 3 gün arasında arıza tespiti yaparak kullanıcı firmaya bilgi verilerek cihazların onarım işlemleri yapılmaktadır. Lenovo marka dizüstü cihazların tüm modellerine uygun yedek parçalar herdaim stoklarımızda mevcut olup kullanıcıların zaman kaybı yaşamadan cihazlarını kısa süre içerisinde uygun fiyatlara tamir ederek teslim ediyoruz. Firmamız kurumsal açıdan yaptığı tüm cihazlara yada servisimizden satın alınan tüm yedek parçalara belirli tarihler arasında Garanti vermektedir. Ankara Lenovo Servisi olarak uzun yılladır hizmet verdiğimiz bu alanda teknik personellerimiz lenovo notebook cihazları üzerinde kendilerini geliştirerek ve teknolojik yenilikleri takip ederek kullanıcılarımıza en iyi hizmeti sunmak adına çalışmaktayız.

Lenovo Laptop Tamiri Servisimizde konusunda uzman teknik personellerimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için teknolojik yenilikleri takip ederek hizmet vermekteyiz.

Lenovo Laptop Teknik Servisimizde Yapılan Tüm İşlemler Garantili ve Faturalıdır.

Lenovo Teknik Servisimizden Destek alan tüm müşterilerimize Teknik Servis Takip Sistemi form hazırlanarak, tamir edilen cihazları hakkında detaylı bilgileri ve servis garanti belgesibi vermekteyiz.

Lenovo Laptop Tamiri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Uygun Fiyat, Tedarik Bilgisi İçin Lütfen 0312 419 41 33 Numaralı Telefondan Veya 0 532 234 51 13 Numaralı Whatsapp Hattından 7/24 İletişime Geçebilirsiniz.

Ankara Lenovo Laptop ve Notebook Servisi

Ankara Çankaya ilçesinde servis hizmeti veren firmamız Lenovo Notebook-Laptop konusunda kendisi sürekli geliştiren Anakart Tamiri ve yedek parçaları konusunda sınırsız alt yapıya sahiptir. Firmamız bünyesinde müdehale görmüş ve tamir edilemeyen bir çok Lenovo laptop anakartı kısa süre ve uygun fiyatlara tamir edilerek kullanıcılara teslim edilmektedir.

Lenovo Laptop Tamir Servisi

Ankara Lenovo servisimizde Laptop cihazların Anakart tamiri, Kırık Ekran Değişimi, Klavye Değişimi, Ssd Hdd Montajı gibi bir çok alanda lenovo laptop kullanıcılarına destek vermekteyiz. Laptoplar günümüz şartlarında yoğun olarak kullanır ve kullanıcı yada diğer durumlarda arızalanabilir. Bu gibi laptop arızalarında servisimize başvuru yaparak konu hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Lenovo Notebook Tamir Servisi

Lenovo Notebook Tamir servisimizde genel olarak kullanıcı hatasından kaynaklı dizüstü cihazların tamir - bakım ve yedek parça konusunda hizmet sunmaktayız. Kullanıcı hataları genel olarak servislerde garanti kapsamında yer almazlar ve yüksek fiyatlar kullanıcılardan talep edilir. Firmamız bünyesinde bu tür tamir ve yedek parça alanında uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz.

Ankara Garantili Lenovo Servisi

Garantili Lenovo Laptop tamiri konusunda firmamız kurumsal Kobi-Kurum yada Son kullanıcılara yönelik servisimizde tamir edilen cihazara 6 Ay Süreyle Parça ve İşçilik garantisi vermektedir. Servisimizde kullanılan tüm yedek parçalar Orjinal ve Faturalı ürünlerdir.

Laptop Tamiri ve Servisinde Hizmet Verdiğimiz Teknik Konular

Lenovo Laptop Anakart Tamiri ve Değişimi
Lenovo Laptop Ekran Kartı Chip Değişimi ve Tamiri
Lenovo Laptop Lcd Ekran Değişimi, Lcd ve Led Panel Değişimi
Lenovo Laptop Kasa Tamiri, Kasa Değişimi, Menteşe Değişimi ve Tamiri
Lenovo Laptop Ram Değişimi, Ram Yükseltme ve Satışı
Lenovo Laptop Harddisk Değişimi, Ssd Harddisk Değişimi
Lenovo Laptop Adaptör Satışı ve Adaptör Tamiri
Lenovo Laptop Batarya Değişimi, Pil Satışı
Lenovo Laptop Klavye Değişimi ve Tamiri
Lenovo Laptop Touchpad Tamiri ve Değişimi
Lenovo Laptop Yazılımsal Sorunlar için Çözüm (Format, Güvenlik Yazılımları.)

Lenovo Laptop Bakım İşlemleri, Fan Değişimi ve Termal Macun Yenileme Fiyatları

lenovo marka laptop ürünler son yıllarda yoğun olarak kullanılmaktadır. Yoğun kullanıma bağlı olarak laptopların belirli periyotlarda teknik desteğe ihtiyacı vardır. Lenovo teknik servisimizde tüm modeller için teknik destek onarım yedek parça değişimi gibi bir çok konuda hizmet vermektedir.

Lenovo Laptop - Notebook Servisi

 • 1
  Laptop Kırık Lcd Panel Değişimi
  (1 Yıl Garanti 1 Saatte Teslim)

  Tüm Notebook Cihazlarının Lcd Ekran Panellerini Teknik Servisimizde Garanti Verilerek Değişim Yapılamktadır. Konusunda Uzman personellerimiz ile Destek Vermekteyiz.

 • 2
  Laptop Anakart Tamiri Anakart Değişimi

  Laptop Anakart Tamiri ve Anakart Değişimi Konusunda Servisimizde Destek Alabilirsiniz. Anakart Tamirinde Kullanılan Parçalar Orjinal ve Faturalı Ürünlerdir. Anakart Tamirinde 6 Ay Parça ve İşçilik Garantisi Vermekteyiz.

 • 3
  Laptop Ekran Kartı Tamiri Chipset Değişimi

  Kullandığınız Cihaza Görüntü Gelmiyorsa yada Görüntüde Sorun Yaşıyorsanız yada Cihaz kullanım sırasında kapanıyorsa ekran kartı hatası vardır. Servisimizde İntel, AMD ve Nvidia ekran kartı chip değişim işlemleri yapılmaktadır.

 • 4
  Laptop Kasa Tamiri - Değişimi ve Menteşe Tamiri

  Cihazların genel olarak kullanıcı hatasından dolayı menteşe ve kasa kırılması görülmektedir. Menteşeler yenisi ile değiştirir ama kasaların tamir edilmesi gerekmektedir.

 • 5
  Hdd, Ssd ve RAM Satışı ve Montaj Hizmeti

  Laptop Teknik Servisimizde Hdd Satışı, Ssd Satışı, Ram Satışı ve montaj hizmeti için teknik servisimizden destek alabilirsiniz. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

 • 5
  Laptop Klavye Satışı ve Montaj Hizmeti

  Notenook Servisimizde Klavye satışı ve Klavye montaj işlemleri yapılamaktadır. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

 • 5
  Batarya ve Adaptör Satışı

  Teknik servisimizde Batarya ve Adaptör Satışımız mevcuttur. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

Notebook

Çankaya Lenovo Laptop Tamiri ve Teknik Servisi


Çankaya Lenovo Laptop Tamiri sektöründe Kızılay'da bulunan servisimizde Çankaya ilçesinde bulunan tüm kurumsal kobi kurumlara laptop tamiri konusunda hizmet vermekteyiz.

Kızılay Lenovo Laptop Tamiri ve Teknik Servisi


Kızılay Lenovo Notebook Tamiri sektöründe Kızılay'da bulunan tüm firmalara teknik destek vermekteyiz. Kızılay Toshiba Notebook Servisi sektöründe kızılayda bulunan ofisimizden kullanıcılara destek vermekteyiz.

Meşrutiyet Mah. Meşrutiyet Cad. 17/7 Kızılay Çankaya / ANKARA