Çankaya Laptop Tamiri

Çankaya Laptop Tamiri Teknik Servisimizde Bütün Marka ve Model Laptopların Tamir, Bakım ve Yedek Parça İşlemleri Yapılmaktadır.
Çankaya Notebook Servisi olarak Servisimizde Yapılan Tüm İşlemler Faturalıdır ve Orjinal Parça Kullanılmaktadır.

Asus Laptop Tamiri Lenovo laptop Tamiri Dell Laptop Tamiri Hp Laptop Tamiri Acer Laptop Tamiri Toshiba Laptop Tamiri Casper Laptop Tamiri Samsung Laptop Tamiri Monster Laptop Tamiri Sony Laptop Tamiri MSI Laptop Tamiri Packard Bell Laptop Tamiri

Çankaya laptop Servisi


Çankaya laptop Servisi adı altında uzun zamandır çankaya ilçesinde bulunan firmalar ve son kullanıcı cihazlarına teknik destek ve yedek parça alanında hizmet vermekteyiz. Çankaya Laptop Onarım merkezimizde tüm marka ve model laptopların Anakart Tamiri, lcd Ekran Değişim, Klavye Değişimi, Fan Değişimi, Ssd Değişimi, Bakım, Batarya Değişimi, Adaptör Değişimi bir çok konuda kullanıcılara destek vermekteyiz. Notebook Cihazlarda oluşan genel sorunları kısa sürede hızlı çözüm ve ekonomik fiyatlar ile tamir ederek kullanıcılara hizmet vermekteyiz. Ankara Laptop Servisi özel olarak kullanıcara hizmet vermektedir. Çankaya Yetkili Özel Servis olarak yapılan tüm onarımlara firmamız bünyesinde garanti verilmektedir. Arızalı olan Laptoplarınızı teknik servisimize getirerek Ücretsiz Arıza tespiti yaptıtabilirsiniz, Tespit sonrası onarım yapılan ürünlerin tüm testleri yapılarak teslim edilmektedir.
Teknik Servisimizde Yapılan Tüm İşlemler Garantili ve Faturalıdır.
Teknik Servisimizden Destek alan tüm müşterilerimize Teknik Servis Takip Sistemi form hazırlanarak, tamir edilen cihazları hakkında detaylı bilgileri ve servis garanti belgesibi vermekteyiz.

Tüm Markalar için Tek Servis

Çankaya Laptop Tamiri ve Teknik Servisi olarak marka ayırt etmeksizin tüm cihazlara destek veremekteyiz. Servisimizde tüm laptop modelleri için yedek parça mevcuttur. Çankaya Laptop Anakart Tamiri ve Yedek parça değişim işlemlerinde firmamız garantisi altında yapılmaktadır.

Çankaya Laptop Tamiri ve Servisinde Hizmet Verdiğimiz Teknik Konular

Çankaya Laptop Anakart Tamiri ve Değişimi
Çankaya Laptop Ekran Kartı Chip Değişimi ve Tamiri ( İntel, AMD ve Nvidia )
Çankaya Laptop Lcd Ekran Değişimi, Lcd ve Led Panel Değişimi
Çankaya Laptop Kasa Tamiri, Kasa Değişimi, Laptop Menteşe Değişimi ve Tamiri
Çankaya Laptop Ram Değişimi, Ram Yükseltme ve Satışı
Çankaya Laptop Harddisk Değişimi, Ssd Harddisk Değişimi
Çankaya Laptop Adaptör Satışı ve Laptop Adaptör Tamiri
Çankaya Laptop Batarya Değişimi, Pil Satışı
Çankaya Laptop Klavye Değişimi ve Tamiri
Çankaya Laptop Touchpad Tamiri ve Değişimi
Çankaya Laptop Yazılımsal Sorunlar için Çözüm (Format, Güvenlik Yazılımları.

Çankaya Laptop Bakım İşlemleri, Fan Değişimi ve Termal Macun Yenileme Ücretleri

Çankaya İlçesinde Laptop Bakım, Fan Değişimi ve Termal Macun yenile hizmeti konusunda çankaya ilçesinde bulunan tüm kurumlara destek vermekteyiz.

Laptop - Notebook Servisi

 • 1
  Laptop Kırık Lcd Panel Değişimi
  (1 Yıl Garanti 1 Saatte Teslim)

  Tüm Notebook Cihazlarının Lcd Ekran Panellerini Teknik Servisimizde Garanti Verilerek Değişim Yapılamktadır. Konusunda Uzman personellerimiz ile Destek Vermekteyiz.

 • 2
  Laptop Anakart Tamiri Anakart Değişimi

  Laptop Anakart Tamiri ve Anakart Değişimi Konusunda Servisimizde Destek Alabilirsiniz. Anakart Tamirinde Kullanılan Parçalar Orjinal ve Faturalı Ürünlerdir. Anakart Tamirinde 6 Ay Parça ve İşçilik Garantisi Vermekteyiz.

 • 3
  Laptop Ekran Kartı Tamiri Chipset Değişimi

  Kullandığınız Cihaza Görüntü Gelmiyorsa yada Görüntüde Sorun Yaşıyorsanız yada Cihaz kullanım sırasında kapanıyorsa ekran kartı hatası vardır. Servisimizde İntel, AMD ve Nvidia ekran kartı chip değişim işlemleri yapılmaktadır.

 • 4
  Laptop Kasa Tamiri - Değişimi ve Menteşe Tamiri

  Cihazların genel olarak kullanıcı hatasından dolayı menteşe ve kasa kırılması görülmektedir. Menteşeler yenisi ile değiştirir ama kasaların tamir edilmesi gerekmektedir.

 • 5
  SSD Disk Montajı ve RAM Satışı ve Montaj Hizmeti

  Laptop Teknik Servisimizde Hdd Satışı, Ssd Satışı, Ram Satışı ve montaj hizmeti için teknik servisimizden destek alabilirsiniz. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

 • 5
  Laptop Klavye Satışı ve Montaj Hizmeti

  Notenook Servisimizde Klavye satışı ve Klavye montaj işlemleri yapılamaktadır. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

 • 5
  Laptop Adaptör Satışı ve Laptop Adaptör Tamiri

  Teknik servisimizde Batarya ve Adaptör Satışımız mevcuttur. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

 • 5
  Batarya Satışı

  Teknik servisimizde Batarya Satışımız mevcuttur. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

Notebook

Meşrutiyet Mah. Meşrutiyet Cad. 17/7 Kızılay Çankaya / ANKARA