Laptop Anakart Tamiri ve Değişimi

Laptop Anakart Tamirinde Ücretsiz Arıza Tespiti Yapılmaktadır. Laptop Anakart Tamiri Konusunda Uzman Teknik Personellerimiz Tarafından Yapılan Arıza Tespiti Sonrasında Bilgi Verilir. Servisimizde Kullanılan Parçalar Orjinal ve Faturalıdır.

Asus Laptop Tamiri Lenovo laptop Tamiri Dell Laptop Tamiri Hp Laptop Tamiri Acer Laptop Tamiri Toshiba Laptop Tamiri Casper Laptop Tamiri Samsung Laptop Tamiri Monster Laptop Tamiri Sony Laptop Tamiri MSI Laptop Tamiri Packard Bell Laptop Tamiri

Notebook Anakart Tamiri


Ankara Laptop Anakart Tamir servisi olarak tüm modellerin anakart tamirini yapmaktayız. Servisimizde uzman teknik personellerimiz ile anakart üzerinde oluşan tüm arızalara müdehale edebiliyoruz. Genel olarak 1-3 gün arasında arıza tespiti yaparak kullanıcılara bilgi vermekteyiz. Tüm laptop marka ve modellerine uygun anakart yedek parçaları herdaim stoklarımızda mevcut olup kullanıcıya zaman kaybı yaşatmadan anakart tamirlerini gerçekleştiriyoruz. Laptop Anakart tamiri konusunda BGA cihazı ile gömülü Chipsetlerin değişim işlemleri yani İşlemci Değişimi, Ekran Kartı Değişimi, Güney Köprü Değişimi gibi birçok işlemi kısa sürede ve uygun fiyatlara yapmaktayız. Servisimizde yapılan tüm işlemler firmamız bünyesinde garantili ve futalı olarak yapılmaktadır. Laptop anakart tamiri ciddiye alınması gereken bir durumdur yanlış yapılan işlemlerde anakart tamamen kullanılmayacak duruma gelebilir. Notebook cihazınızın anakartında sorun varsa lütfen konusunda uzman teknik personellerimizden destek alınız.

Laptop Anakart Tamiri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Uygun Fiyat, Tedarik Bilgisi İçin Lütfen 0312 419 41 33 Numaralı Telefondan Veya 0 532 234 51 13 Numaralı Whatsap Hattından 7/24 İletişime Geçebilirsiniz.

Laptop Anakart Tamiri Servisimizde konusunda uzman teknik personellerimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için teknolojik yenilikleri takip ederek hizmet vermekteyiz.

Laptop Teknik Servisimizde Yapılan Tüm İşlemler Garantili ve Faturalıdır.

Teknik Servisimizden Destek alan tüm müşterilerimize Teknik Servis Takip Sistemi form hazırlanarak, tamir edilen cihazları hakkında detaylı bilgileri ve servis garanti belgesibi vermekteyiz.

Laptop Anakart Arızaları Nelerdir.

laptop anakartları yüksel voltaj gelmesi, adaptör arızaları yada kullanıcı kaynaklı hatalardan dolayı laptop anakartları arızalanmaktadır. Laptop anakartları hassan ürünledir çantanızda taşıma esnasında bile hata verebilirler bu sebeple laptoplar özenle kullanılması gereken ürünlerdir. BU tür sorunlarınızda teknik servisimizden destek alabilirsiniz.

Laptop Anakart Tamir Fiyatları Nedir ?

Laptop anakart tamiri fiyatları için cihaza arıza tespiti yapmak gerekiyor. Arıza tespiti sonrasında cihaz hakkında net fiyat bilgisi verebiliyoruz. Ortalama Anakart tamirleri 200 tl den başlamaktadır ve cihazın soruna göre bu fiyatlarda değişiklik olur. Net bilgiler için arıza tespiti yapılmalıdır.

Garantili Laptop Anakart Tamiri

Notebook - Laptop Anakart tamiri hizmetimizden yararladığınız zaman firma olarak anakart tamirine garanti vermekteyiz. Servisimizde Yapılan tüm marka ve model laptop anakartlarına takılan parçalar orjinal ve faturalıdır.

Laptop - Notebook Servisi

 • 1
  Laptop Kırık Lcd Panel Değişimi
  (1 Yıl Garanti 1 Saatte Teslim)

  Tüm Notebook Cihazlarının Lcd Ekran Panellerini Teknik Servisimizde Garanti Verilerek Değişim Yapılamktadır. Konusunda Uzman personellerimiz ile Destek Vermekteyiz.

 • 2
  Laptop Anakart Tamiri Anakart Değişimi

  Laptop Anakart Tamiri ve Anakart Değişimi Konusunda Servisimizde Destek Alabilirsiniz. Anakart Tamirinde Kullanılan Parçalar Orjinal ve Faturalı Ürünlerdir. Anakart Tamirinde 6 Ay Parça ve İşçilik Garantisi Vermekteyiz.

 • 3
  Laptop Ekran Kartı Tamiri Chipset Değişimi

  Kullandığınız Cihaza Görüntü Gelmiyorsa yada Görüntüde Sorun Yaşıyorsanız yada Cihaz kullanım sırasında kapanıyorsa ekran kartı hatası vardır. Servisimizde İntel, AMD ve Nvidia ekran kartı chip değişim işlemleri yapılmaktadır.

 • 4
  Laptop Kasa Tamiri - Değişimi ve Menteşe Tamiri

  Cihazların genel olarak kullanıcı hatasından dolayı menteşe ve kasa kırılması görülmektedir. Menteşeler yenisi ile değiştirir ama kasaların tamir edilmesi gerekmektedir.

 • 5
  SSD Disk Montajı ve RAM Satışı ve Montaj Hizmeti

  Laptop Teknik Servisimizde Hdd Satışı, Ssd Satışı, Ram Satışı ve montaj hizmeti için teknik servisimizden destek alabilirsiniz. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

 • 5
  Laptop Klavye Satışı ve Montaj Hizmeti

  Notenook Servisimizde Klavye satışı ve Klavye montaj işlemleri yapılamaktadır. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

 • 5
  Laptop Adaptör Satışı ve Laptop Adaptör Tamiri

  Teknik servisimizde Batarya ve Adaptör Satışımız mevcuttur. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

 • 5
  Batarya Satışı

  Teknik servisimizde Batarya Satışımız mevcuttur. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

Notebook

Meşrutiyet Mah. Meşrutiyet Cad. 17/7 Kızılay Çankaya / ANKARA