Kızılay Laptop Tamiri

Kızılay Laptop Tamiri Teknik Servisimizde Bütün Marka ve Model Laptopların Tamir, Bakım ve Yedek Parça İşlemleri Yapılmaktadır.
Kızılay Notebook Servisi olarak Servisimizde Yapılan Tüm İşlemler Faturalıdır ve Orjinal Parça Kullanılmaktadır.

Asus Laptop Tamiri Lenovo laptop Tamiri Dell Laptop Tamiri Hp Laptop Tamiri Acer Laptop Tamiri Toshiba Laptop Tamiri Casper Laptop Tamiri Samsung Laptop Tamiri Monster Laptop Tamiri Sony Laptop Tamiri MSI Laptop Tamiri Packard Bell Laptop Tamiri

Kızılay laptop Servisi


Kızılay laptop Servisi firmamızda tüm marka model laptop dizüstü cihazların Tamir Onarım ve Yedek parça temin konularında firmamız sizlere destek olmaktadır. Arızalı Notebook Cihazlarınızı Kızılay da bulunan laptop servisimize getirerek tamir işlemlerini yaptırabilirsiniz. Kızılay Bilgisayar Servisi olarak firmamız bünyesinde konusunda uzman teknikerler ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Kızılay Meşrutiyet Caddesinde bulunan ofisimiz her daim tüm laptop kullanıcıların hizmet vermektedir. Kızılay Laptop Onarım merkezimizde Laptop Anakart tamiri, Lcd Ekran değişimi, Klavye değişimi, batarya değişimi, ssd değişimi, ram değişim, adaptör değişimi gibi çok teknik konularda sizlere destek vermektedir. Arızalı cihazlarınızı servisimize teslim ederek ücretsiz arıza tespiti yaptırabilirsiniz. Laptop Servisi Ankara bünyemizde servisimizde kullanılan tüm ürünler faturalı ve Orjinal Parçalar kullanılarak cihazlarınız tamir işlemleri yapılmaktadır.
Teknik Servisimizde Yapılan Tüm İşlemler Garantili ve Faturalıdır.
Teknik Servisimizden Destek alan tüm müşterilerimize Teknik Servis Takip Sistemi form hazırlanarak, tamir edilen cihazları hakkında detaylı bilgileri ve servis garanti belgesibi vermekteyiz.

Tüm Markalar için Tek Servis

Kızılay Laptop Tamiri ve Teknik Servisi olarak marka ayırt etmeksizin tüm cihazlara destek veremekteyiz. Servisimizde tüm laptop modelleri için yedek parça mevcuttur. Kızılay Laptop Anakart Tamiri ve Yedek parça değişim işlemlerinde firmamız garantisi altında yapılmaktadır.

Kızılay Laptop Tamiri ve Servisinde Hizmet Verdiğimiz Teknik Konular

Kızılay Laptop Anakart Tamiri ve Değişimi
Kızılay Laptop Ekran Kartı Chip Değişimi ve Tamiri ( İntel, AMD ve Nvidia )
Kızılay Laptop Lcd Ekran Değişimi, Lcd ve Led Panel Değişimi
Kızılay Laptop Kasa Tamiri, Kasa Değişimi, Laptop Menteşe Değişimi ve Tamiri
Kızılay Laptop Ram Değişimi, Ram Yükseltme ve Satışı
Kızılay Laptop Harddisk Değişimi, Ssd Harddisk Değişimi
Kızılay Laptop Adaptör Satışı ve Laptop Adaptör Tamiri
Kızılay Laptop Batarya Değişimi, Pil Satışı
Kızılay Laptop Klavye Değişimi ve Tamiri
Kızılay Laptop Touchpad Tamiri ve Değişimi
Kızılay Laptop Yazılımsal Sorunlar için Çözüm (Format, Güvenlik Yazılımları.

Kızılay Laptop Bakım İşlemleri, Fan Değişimi ve Termal Macun Yenileme Ücretleri

Kızılay İlçesinde Laptop Bakım, Fan Değişimi ve Termal Macun yenile hizmeti konusunda çankaya ilçesinde bulunan tüm kurumlara destek vermekteyiz.

Laptop - Notebook Servisi

 • 1
  Laptop Kırık Lcd Panel Değişimi
  (1 Yıl Garanti 1 Saatte Teslim)

  Tüm Notebook Cihazlarının Lcd Ekran Panellerini Teknik Servisimizde Garanti Verilerek Değişim Yapılamktadır. Konusunda Uzman personellerimiz ile Destek Vermekteyiz.

 • 2
  Laptop Anakart Tamiri Anakart Değişimi

  Laptop Anakart Tamiri ve Anakart Değişimi Konusunda Servisimizde Destek Alabilirsiniz. Anakart Tamirinde Kullanılan Parçalar Orjinal ve Faturalı Ürünlerdir. Anakart Tamirinde 6 Ay Parça ve İşçilik Garantisi Vermekteyiz.

 • 3
  Laptop Ekran Kartı Tamiri Chipset Değişimi

  Kullandığınız Cihaza Görüntü Gelmiyorsa yada Görüntüde Sorun Yaşıyorsanız yada Cihaz kullanım sırasında kapanıyorsa ekran kartı hatası vardır. Servisimizde İntel, AMD ve Nvidia ekran kartı chip değişim işlemleri yapılmaktadır.

 • 4
  Laptop Kasa Tamiri - Değişimi ve Menteşe Tamiri

  Cihazların genel olarak kullanıcı hatasından dolayı menteşe ve kasa kırılması görülmektedir. Menteşeler yenisi ile değiştirir ama kasaların tamir edilmesi gerekmektedir.

 • 5
  SSD Disk Montajı ve RAM Satışı ve Montaj Hizmeti

  Laptop Teknik Servisimizde Hdd Satışı, Ssd Satışı, Ram Satışı ve montaj hizmeti için teknik servisimizden destek alabilirsiniz. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

 • 5
  Laptop Klavye Satışı ve Montaj Hizmeti

  Notenook Servisimizde Klavye satışı ve Klavye montaj işlemleri yapılamaktadır. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

 • 5
  Laptop Adaptör Satışı ve Laptop Adaptör Tamiri

  Teknik servisimizde Batarya ve Adaptör Satışımız mevcuttur. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

 • 5
  Batarya Satışı

  Teknik servisimizde Batarya Satışımız mevcuttur. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

Notebook

Meşrutiyet Mah. Meşrutiyet Cad. 17/7 Kızılay Çankaya / ANKARA