Laptop Kasa Tamiri, Kasa Değişimi ve Menteşe Tamiri

Laptoplarda Kırık Kasa Tamiri ve Kasa Değişimi Hizmetimiz Vardır. Menteşe Tamiri ve Menteşe Değişimi İşlemlerinde 6 AY Garanti Verilerek Tamir İşlemleri Yapılmaktadır.

Asus Laptop Tamiri Lenovo laptop Tamiri Dell Laptop Tamiri Hp Laptop Tamiri Acer Laptop Tamiri Toshiba Laptop Tamiri Casper Laptop Tamiri Samsung Laptop Tamiri Monster Laptop Tamiri Sony Laptop Tamiri MSI Laptop Tamiri Packard Bell Laptop Tamiri

Laptop Kasa Tamiri ve Menteşe Tamiri


Laptoplada sıklıkla karşılaşılan sorunlar arasında kasa kırılması yada menteşe kırılması sorunu vardır. Bu sorun kullanıcı hatası olarak geçsede cihazın menteşelerinde oluşan sorunlardan dolayı menteşe vida yatakları kırılmaktadır. Vida yakaları kırılması sonucunda lcd cover düzgün açılıp kapanmaz ve cihazın ekranına yada lcd cover a zarar verebilir. Teknik servisimizde kasa tamiri hizmetini ortalama 6 - 8 saat arasında tamir ederek ve firmamız bünyesinde garanti vererek yapmaktayız. laptop kasa sorunlarda bazı model cihazlarda maalesef kasa tamiri mümkün olmuyor bu tür durumlarda asus laptopların kasa değişimi işlemlerini yapmaktayız. Stoklarımızda birçok markanın laptop Kasası, Lcd Bezel, Lcd Cover ve Menteşe takımları stoklarımızda vardır aynı gün parça değişimi yaparak cihazları teslim ediyoruz.

Laptop Kasa Tamiri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Uygun Fiyat, Tedarik Bilgisi İçin Lütfen 0312 419 41 33 Numaralı Telefondan Veya 0 532 234 51 13 Numaralı Whatsap Hattından 7/24 İletişime Geçebilirsiniz.

Laptop Kırık Kasa Tamirinde Servisimizde konusunda uzman teknik personellerimiz ile Özenle Yapılamaktadır.

Laptop Servisimizde Değişim Yapılan Kasa Tamiri, Kasa Değişimi, Menteşe Değişimi hizmetimiz Garantili ve Faturalıdır.

Kasa Tamiri İşleminde Cihazda Yazılımsal Herhangi Bir İşlem Yapılmayacağı için Verileriniz Silinmez Veri Kaybı Yaşamazsınız.

Teknik Servisimizden Destek alan tüm müşterilerimize Teknik Servis Takip Sistemi form hazırlanarak, tamir edilen cihazları hakkında detaylı bilgileri ve servis garanti belgesibi vermekteyiz.

Garantili Laptop Kasa Tamiri

Garantili Kasa tamiri konusunda teknik servisimizden destek alabilirsiniz. Kasa tamiri işlemlerinde 6 AY Garanti verilerek tamir hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Servisimizde bir çok laptop modeli için kasa tamiri imkanımız vardır.

Laptop Kasa Tamiri Fiyatları

Laptopların kasa tamiri işlemlerinde cihazın kırık olan parçalarının duruma göre fiyat verilmektedir. Cihazın kasasında bulunan kırık bölgelerin resimlerini yada arızalı cihazınız ile firmamızı ziyaret ederek konu hakkında detaylıca bilgi alabilirsiniz.

Laptop Kasa Tamiri ve Kasa Değişmesi Gerektiği Durumlar

Laptop Lcd Cover Kapanmama yada Açılmama
Laptop Menteşe Kırılması
Laptop Lcd Cover Kırılması
Laptop Lcd Bezel Kırılması
Laptop Alt Kasa Kırılması

Laptop - Notebook Servisi

 • 1
  Laptop Kırık Lcd Panel Değişimi
  (1 Yıl Garanti 1 Saatte Teslim)

  Tüm Notebook Cihazlarının Lcd Ekran Panellerini Teknik Servisimizde Garanti Verilerek Değişim Yapılamktadır. Konusunda Uzman personellerimiz ile Destek Vermekteyiz.

 • 2
  Laptop Anakart Tamiri Anakart Değişimi

  Laptop Anakart Tamiri ve Anakart Değişimi Konusunda Servisimizde Destek Alabilirsiniz. Anakart Tamirinde Kullanılan Parçalar Orjinal ve Faturalı Ürünlerdir. Anakart Tamirinde 6 Ay Parça ve İşçilik Garantisi Vermekteyiz.

 • 3
  Laptop Ekran Kartı Tamiri Chipset Değişimi

  Kullandığınız Cihaza Görüntü Gelmiyorsa yada Görüntüde Sorun Yaşıyorsanız yada Cihaz kullanım sırasında kapanıyorsa ekran kartı hatası vardır. Servisimizde İntel, AMD ve Nvidia ekran kartı chip değişim işlemleri yapılmaktadır.

 • 4
  Laptop Kasa Tamiri - Değişimi ve Menteşe Tamiri

  Cihazların genel olarak kullanıcı hatasından dolayı menteşe ve kasa kırılması görülmektedir. Menteşeler yenisi ile değiştirir ama kasaların tamir edilmesi gerekmektedir.

 • 5
  SSD Disk Montajı ve RAM Satışı ve Montaj Hizmeti

  Laptop Teknik Servisimizde Hdd Satışı, Ssd Satışı, Ram Satışı ve montaj hizmeti için teknik servisimizden destek alabilirsiniz. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

 • 5
  Laptop Klavye Satışı ve Montaj Hizmeti

  Notenook Servisimizde Klavye satışı ve Klavye montaj işlemleri yapılamaktadır. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

 • 5
  Laptop Adaptör Satışı ve Laptop Adaptör Tamiri

  Teknik servisimizde Batarya ve Adaptör Satışımız mevcuttur. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

 • 5
  Batarya Satışı

  Teknik servisimizde Batarya Satışımız mevcuttur. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

Notebook

Meşrutiyet Mah. Meşrutiyet Cad. 17/7 Kızılay Çankaya / ANKARA