Laptop Klavye Değişimi

Laptopların Tüm Modellerinde Klavye Değişimi Konusunda Servisimizden Teknik Destek Alabilirsiniz. Garantili Laptop Klavye Değişimi Yapıyoruz.
Servisimizde Kullanılan Parçalar Orjinal ve Faturalıdır.

Asus Laptop Tamiri Lenovo laptop Tamiri Dell Laptop Tamiri Hp Laptop Tamiri Acer Laptop Tamiri Toshiba Laptop Tamiri Casper Laptop Tamiri Samsung Laptop Tamiri Monster Laptop Tamiri Sony Laptop Tamiri MSI Laptop Tamiri Packard Bell Laptop Tamiri

Notebook Klavye Değişimi


Servisimizde Tüm Marka ve Model laptopların tüm modellerine uygun klavyeler stoklarımızda mevcuttur. laptop kullanıyorsanız ve sorun yaşıyorsanız firmamızı ziyaret ederek klavye değişimi hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Laptop kullanımın da klavye önemli bir rol oynamaktadır eğer klavyeden istediğiniz performansı alamazsınız cihazı sağlıklı bir şekilde kullanamazsınız. Tüm marka ve model laptoplarda her modele göre farklı klavye türleri vardır. Bazı modellerinde klavyeleri üst kasadan kolayca sökülürken bazı modellerde ise üst kasanın altına perçinli şekildedir yani üst kasa altına gömülü şekilde üretilir bu klavyelerin değişimi uzmanlık gerektiren tecrübe gerektiren bir işlemdir. Eğer gömülü klavyelerin montajı düzgün yapılmazsa sonrasında kullanıcıya sorunlar yaşartır.

Laptop Tamiri Servisimizde konusunda uzman teknik personellerimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için teknolojik yenilikleri takip ederek hizmet vermekteyiz.

Laptop Teknik Servisimizde Yapılan Tüm İşlemler Garantili ve Faturalıdır.

Teknik Servisimizden Destek alan tüm müşterilerimize Teknik Servis Takip Sistemi form hazırlanarak, tamir edilen cihazları hakkında detaylı bilgileri ve servis garanti belgesibi vermekteyiz.

Laptop Klavye Arızaları Nelerdir.

Laptop klavyeleri genel olarak kullanıcı hatasından kaynaklanan sorunlardan arızalanır. Klavye Sıvı Teması Olması yada kullanıcının cihazı hor kullanmasından dolayı asus laptopların klavyelerinde sorunlar yaşanır. Bu tür durumlarda notebook cihazınız ile servisimize başvuru yaparak destek alabilirsiniz

Laptop Klavye Değişim Fiyatları Nedir ?

Laptop Klavye değişim fiyatına sorunuza karşılık ortalama 150 ile 300 tl arasında klavye değişim fiyatları vardır. Bu fiyatlar her model için geçerli değildir. Lütfen servisimiz ile iletişime geçerek cihazın model bilgisinis söyleyiniz sizlere en uygun fiyatları firmamızdan alabilirsiniz.

Garantili Laptop Klavye Değişimi

Notebook - Laptop klavye değişiminde teknik servisimizde yapılan tüm arızalar ve değişen yedek parçalara firma olarak garanti verilerek tamir hizmeti verilmektedir.

Laptop - Notebook Servisi

 • 1
  Laptop Kırık Lcd Panel Değişimi
  (1 Yıl Garanti 1 Saatte Teslim)

  Tüm Notebook Cihazlarının Lcd Ekran Panellerini Teknik Servisimizde Garanti Verilerek Değişim Yapılamktadır. Konusunda Uzman personellerimiz ile Destek Vermekteyiz.

 • 2
  Laptop Anakart Tamiri Anakart Değişimi

  Laptop Anakart Tamiri ve Anakart Değişimi Konusunda Servisimizde Destek Alabilirsiniz. Anakart Tamirinde Kullanılan Parçalar Orjinal ve Faturalı Ürünlerdir. Anakart Tamirinde 6 Ay Parça ve İşçilik Garantisi Vermekteyiz.

 • 3
  Laptop Ekran Kartı Tamiri Chipset Değişimi

  Kullandığınız Cihaza Görüntü Gelmiyorsa yada Görüntüde Sorun Yaşıyorsanız yada Cihaz kullanım sırasında kapanıyorsa ekran kartı hatası vardır. Servisimizde İntel, AMD ve Nvidia ekran kartı chip değişim işlemleri yapılmaktadır.

 • 4
  Laptop Kasa Tamiri - Değişimi ve Menteşe Tamiri

  Cihazların genel olarak kullanıcı hatasından dolayı menteşe ve kasa kırılması görülmektedir. Menteşeler yenisi ile değiştirir ama kasaların tamir edilmesi gerekmektedir.

 • 5
  SSD Disk Montajı ve RAM Satışı ve Montaj Hizmeti

  Laptop Teknik Servisimizde Hdd Satışı, Ssd Satışı, Ram Satışı ve montaj hizmeti için teknik servisimizden destek alabilirsiniz. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

 • 5
  Laptop Klavye Satışı ve Montaj Hizmeti

  Notenook Servisimizde Klavye satışı ve Klavye montaj işlemleri yapılamaktadır. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

 • 5
  Laptop Adaptör Satışı ve Laptop Adaptör Tamiri

  Teknik servisimizde Batarya ve Adaptör Satışımız mevcuttur. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

 • 5
  Batarya Satışı

  Teknik servisimizde Batarya Satışımız mevcuttur. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

Notebook

Meşrutiyet Mah. Meşrutiyet Cad. 17/7 Kızılay Çankaya / ANKARA