Laptop Ekran Kartı Tamiri

Laptop Ekran kartı tamiri ve değişim için servisimize başvurabilirsinz. Servisimizde İntel, AMD ve Nvidia Ekran kartı chipleri stoklarımızda mevcuttur. Servisimizde Kullanılan Parçalar Orjinal ve Faturalıdır.

Asus Laptop Tamiri Lenovo laptop Tamiri Dell Laptop Tamiri Hp Laptop Tamiri Acer Laptop Tamiri Toshiba Laptop Tamiri Casper Laptop Tamiri Samsung Laptop Tamiri Monster Laptop Tamiri Sony Laptop Tamiri MSI Laptop Tamiri Packard Bell Laptop Tamiri

Laptop Ekran Kartı Tamiri Chip Değişimi (İntel, AMD ve Nvidia)


Piyasada Kullanılan Tüm marka ve model laptoplarda Ekran kartı sorunu sıklıkla görülmektedir. Laptop tamiri servisi olarak ankara da bulunan teknik servisimizde ekran kartı tamiri işlemlerini firmamız garantisi altında yapmaktayız. Notebook ekran kartları yogun kullanıma bağlı, Aşırı ısınmadan kaynaklı yada kullanıcıdan kaynaklı darbe sorunucuda arızalanmaktadır. Laptop anakartları hassas ürüner olduğu için bu tür hatalar görülmektedir. Laptop Ekran kartı chip değişiminde İntel, AMD ve Nvidia gibi ekran kartı chiplerinin değişimini firmamız bünyesinde garanti verilerek yapılmaktadır. Chip değişimi önemli bir konudur uzman kişiler tarafından yapılmazsa eğer cihazda farklı sorunlara yol açabilir, Kullanmış olduğunuz laptop cihazlarda ekran kartı sorunu yaşıyorsanız firmamızdan teknik destek alabilirsiniz.

Laptop Ekran Kartı Tamiri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Uygun Fiyat, Tedarik Bilgisi İçin Lütfen 0312 419 41 33 Numaralı Telefondan Veya 0 532 234 51 13 Numaralı Whatsap Hattından 7/24 İletişime Geçebilirsiniz.

Laptop Ekran Kartı Tamiri Servisimizde konusunda uzman teknik personellerimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için teknolojik yenilikleri takip ederek hizmet vermekteyiz.

Laptop Teknik Servisimizde Yapılan Tüm İşlemler Garantili ve Faturalıdır.

Teknik Servisimizden Destek alan tüm müşterilerimize Teknik Servis Takip Sistemi form hazırlanarak, tamir edilen cihazları hakkında detaylı bilgileri ve servis garanti belgesibi vermekteyiz.

Laptop Ekran Kartı Arızaları Nelerdir.

Notenbook serisinde cihaza görüntü gelmiyorsa, görüntü geldiği zamanlarda ekranda kararma, renkli çizğiler gibi sorunlarda cihazın ekran kartı chipinde arızaldır. Bu tür sorunlarınızda teknik servisimizden destek alabilirsiniz.

Laptop Ekran Kartı Tamir Fiyatları Nedir ?

Laptop ekran kartı tamiri fiyatları için cihaza arıza tespiti yapmak gerekiyor. Arıza tespiti sonrasında cihaz hakkında net fiyat bilgisi verebiliyoruz. Her cihazın kendisine özel ekran kartı chip i mevcuttur. Cihazın üzerindeki chip koduna göre fiyat verilmektedir.

Garantili Laptop Ekran Kartı Tamiri

Notebook - Laptop ekran kartı tamiri teknik servisimizde yapılan tüm arızalar ve değişen yedek parçalara firma olarak garanti verilerek tamir hizmeti verilmektedir.

Laptop - Notebook Servisi

 • 1
  Laptop Kırık Lcd Panel Değişimi
  (1 Yıl Garanti 1 Saatte Teslim)

  Tüm Notebook Cihazlarının Lcd Ekran Panellerini Teknik Servisimizde Garanti Verilerek Değişim Yapılamktadır. Konusunda Uzman personellerimiz ile Destek Vermekteyiz.

 • 2
  Laptop Anakart Tamiri Anakart Değişimi

  Laptop Anakart Tamiri ve Anakart Değişimi Konusunda Servisimizde Destek Alabilirsiniz. Anakart Tamirinde Kullanılan Parçalar Orjinal ve Faturalı Ürünlerdir. Anakart Tamirinde 6 Ay Parça ve İşçilik Garantisi Vermekteyiz.

 • 3
  Laptop Ekran Kartı Tamiri Chipset Değişimi

  Kullandığınız Cihaza Görüntü Gelmiyorsa yada Görüntüde Sorun Yaşıyorsanız yada Cihaz kullanım sırasında kapanıyorsa ekran kartı hatası vardır. Servisimizde İntel, AMD ve Nvidia ekran kartı chip değişim işlemleri yapılmaktadır.

 • 4
  Laptop Kasa Tamiri - Değişimi ve Menteşe Tamiri

  Cihazların genel olarak kullanıcı hatasından dolayı menteşe ve kasa kırılması görülmektedir. Menteşeler yenisi ile değiştirir ama kasaların tamir edilmesi gerekmektedir.

 • 5
  SSD Disk Montajı ve RAM Satışı ve Montaj Hizmeti

  Laptop Teknik Servisimizde Hdd Satışı, Ssd Satışı, Ram Satışı ve montaj hizmeti için teknik servisimizden destek alabilirsiniz. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

 • 5
  Laptop Klavye Satışı ve Montaj Hizmeti

  Notenook Servisimizde Klavye satışı ve Klavye montaj işlemleri yapılamaktadır. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

 • 5
  Laptop Adaptör Satışı ve Laptop Adaptör Tamiri

  Teknik servisimizde Batarya ve Adaptör Satışımız mevcuttur. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

 • 5
  Batarya Satışı

  Teknik servisimizde Batarya Satışımız mevcuttur. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

Notebook

Meşrutiyet Mah. Meşrutiyet Cad. 17/7 Kızılay Çankaya / ANKARA