Laptop Lcd Ekran Değişimi ve Kırık Lcd Onarım Servisi

Tüm Marka Laptoplarda Kırık Ekran Değişimi Teknik Servisimizde Yapılmaktadır. Servisimizde Montaj Yapılan Lcd Ekranlara 1 Yıl Piksek Garantisi Verilmektedir.

Asus Laptop Tamiri Lenovo laptop Tamiri Dell Laptop Tamiri Hp Laptop Tamiri Acer Laptop Tamiri Toshiba Laptop Tamiri Casper Laptop Tamiri Samsung Laptop Tamiri Monster Laptop Tamiri Sony Laptop Tamiri MSI Laptop Tamiri Packard Bell Laptop Tamiri

Laptop Ekran Değişimi


Laptop Ekran değişimi için teknik servisimizden destek alabilirsiniz. Laptop Ekran değişiminde tüm marka ve modellere destek vermekteyiz. Stokarımızda birçok modelin lcd ekranları Led ekran ve Slim ekran olarak bulunmaktadır. Laptop kırık ekran değişiminde firma olarak garanti verilerek montaj yapılır ve montaj sonrasında takılan ekranın tüm testleri yapılarak kullanıcılara teslim edilmektedir. Lcd Ekran kırılması servisler tarafından kullanıcı hatası olarak gösterilir ve yüksek fiyatlar talep edilir firmamız ile iletişime geçerek uygun laptop ekran fiyatı alabilirsiniz. Teknik servisimizde laptop ekran değişinde uzman teknik personellerimiz ile özenle ekran montajı yapılmaktadır. Laptop ekranları her marka ve model için farklılık gösterebilir bu sebeple firmamızı arayarak marka ve model bildiriniz sizlere kullandığınız cihazın panel özelliklerini ve fiyat bilgisi verebiliriz.

Laptop Ekran Değişimi Hakkında Detaylı Bilgi Ve Uygun Fiyat, Tedarik Bilgisi İçin Lütfen 0312 419 41 33 Numaralı Telefondan Veya 0 532 234 51 13 Numaralı Whatsap Hattından 7/24 İletişime Geçebilirsiniz.

Laptop Kırık Ekran Değişimini Servisimizde konusunda uzman teknik personellerimiz ile Özenle Yapılamaktadır.

Asus Laptop Servisimizde Değişim Yapılan Lcd Ekranlar Garantili ve Faturalıdır.

Lcd Ekran Değişimi İşleminde Cihazda Yazılımsal Herhangi Bir İşlem Yapılmayacağı için Verileriniz Silinmez Veri Kaybı Yaşamazsınız.

Teknik Servisimizden Destek alan tüm müşterilerimize Teknik Servis Takip Sistemiyle form hazırlanarak, tamir edilen cihazları hakkında detaylı bilgileri ve servis garanti belgesibi vermekteyiz.

Notebook Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girer mi Sorunuza Yanıt Olarak

Laptop üreticileri maalesef laptop ekran kırılması, ekranda siyah nokta piksek hataları, sıvı teması yada renkli çizgiler gibi durumlarda cihazları garanti kapsamında işlem yapmazlar. Bu tür durumlarda yetkili servisler Kullanıcı Hatası olarak işlem yaparlar ve yüksek fiyatlar talep ederler bu tür durumlarda teknik servisimizi ziyaret ederek Laptop ekran değişimi hakkında detaylı bilgiler ve Laptop Ekran Değişim Fiyatı alabilirsiniz.

Garantili Laptop Lcd Ekran Değişimi

Teknik servisimizde asus marka laptopların lcd ekran değişimi hizmetini firmamız bünyesinde 1 Yıl Piksek garantisi vererek montaj yapmaktayız. Ekranı kırık laptoplarınız için firmamızdan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Lcd Ekran değişimi işlemleri personellerimiz özenle gerçekleştirir ve cihaz teslim edilmeden önce tüm renk restleri yapılarak kullanıcıya teslim edilir.

Laptop Lcd Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadardır ?

Laptoplarda farklı ekran çeşitleri vardır. Lcd Ekranlar özelliklerine göre fiyatlar değişmektedir. Ekranı kırık cihazınızın model bilgisini bizimle paylaşırsanız cihazınızn ekran değişimi fiyatı hakkında net bilgi verebiliriz. Laptopların Lcd Ekran ve Slim Ekran olarak 2 çeşit ekranı vardır bu ekranlar kendi içerisinde HD ve Fullhd olarak ayrılır hd ve fullhd ekranlar 30 pin ve 40 pin olarak değişmektedir. Sizde Kırık laptop ekranı fiyatı almak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Laptop Lcd Ekranların Değişmesi Gerektiği Durumlar

Laptop ekranları gündelik hayatımızda çok fazla kullanıldığı için genel olarak kullanıcıların hatasından kaynaklı yani düşme veya darbe sonucunda ekranlarda hasar meydana gelir. Bu tür durumlarda firmamıza başvuru yaparak gerek işlemleri yaptırabilirsiniz. Laptop ekranların da renk kayması yada ekrana hiç görüntü gelmemesi gibi durumlarda olabilir bu gibi şikayetlerinizde de ekran değişmesi gerekmektedir. laptop Ekran Değişimi konusunda firmamız ile irtibata geçerek en uygun fiyatları alabilirsiniz. Laptoplarda ekrana sıvı teması sonrasında yapılması gerek cihazın elektirik sistemin kapatılması ve mümkünse batarya devre dışı bırakılmalıdır. Ekranda sıvı temasında eğer cihazda voltaj devam ederse ekran ile birlikte cihazın anakartına da zarar verebilir.
Laptop ekranı kırıldı
Laptop ekrana sıvı döküldü
Laptop ekranımda renk bozukluğu var
Laptop ekranı içten çatladı
Laptop iç ekran kırılması
Laptop Ekranda çizğiler çıkması
Laptop Ekran Fiyatları Nelerdir

Laptop - Notebook Servisi

 • 1
  Laptop Kırık Lcd Panel Değişimi
  (1 Yıl Garanti 1 Saatte Teslim)

  Tüm Notebook Cihazlarının Lcd Ekran Panellerini Teknik Servisimizde Garanti Verilerek Değişim Yapılamktadır. Konusunda Uzman personellerimiz ile Destek Vermekteyiz.

 • 2
  Laptop Anakart Tamiri Anakart Değişimi

  Laptop Anakart Tamiri ve Anakart Değişimi Konusunda Servisimizde Destek Alabilirsiniz. Anakart Tamirinde Kullanılan Parçalar Orjinal ve Faturalı Ürünlerdir. Anakart Tamirinde 6 Ay Parça ve İşçilik Garantisi Vermekteyiz.

 • 3
  Laptop Ekran Kartı Tamiri Chipset Değişimi

  Kullandığınız Cihaza Görüntü Gelmiyorsa yada Görüntüde Sorun Yaşıyorsanız yada Cihaz kullanım sırasında kapanıyorsa ekran kartı hatası vardır. Servisimizde İntel, AMD ve Nvidia ekran kartı chip değişim işlemleri yapılmaktadır.

 • 4
  Laptop Kasa Tamiri - Değişimi ve Menteşe Tamiri

  Cihazların genel olarak kullanıcı hatasından dolayı menteşe ve kasa kırılması görülmektedir. Menteşeler yenisi ile değiştirir ama kasaların tamir edilmesi gerekmektedir.

 • 5
  SSD Disk Montajı ve RAM Satışı ve Montaj Hizmeti

  Laptop Teknik Servisimizde Hdd Satışı, Ssd Satışı, Ram Satışı ve montaj hizmeti için teknik servisimizden destek alabilirsiniz. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

 • 5
  Laptop Klavye Satışı ve Montaj Hizmeti

  Notenook Servisimizde Klavye satışı ve Klavye montaj işlemleri yapılamaktadır. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

 • 5
  Laptop Adaptör Satışı ve Laptop Adaptör Tamiri

  Teknik servisimizde Batarya ve Adaptör Satışımız mevcuttur. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

 • 5
  Batarya Satışı

  Teknik servisimizde Batarya Satışımız mevcuttur. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

Notebook

Meşrutiyet Mah. Meşrutiyet Cad. 17/7 Kızılay Çankaya / ANKARA