Laptop SSD Disk Montajı

Laptoplar SSD İle Hızlanırmı? Laptop SSD Disk Montaj Fiyatları Nelerdir? Bilgisayarınız Yavaş Çalışıyor ve Hızlanmasını İstiyorsanız SSD Disk ile Daha Hızlı Çalışmasını Sağlayabiliriz.
Servisimizde Kullanılan Parçalar Orjinal ve Faturalıdır.

Asus Laptop Tamiri Lenovo laptop Tamiri Dell Laptop Tamiri Hp Laptop Tamiri Acer Laptop Tamiri Toshiba Laptop Tamiri Casper Laptop Tamiri Samsung Laptop Tamiri Monster Laptop Tamiri Sony Laptop Tamiri MSI Laptop Tamiri Packard Bell Laptop Tamiri

Ssd Montajı İle Eski ve Yavaş Çalışan Laptopları Hızlandırabilirsiniz.


Günümüzün ihtiyaçları arasında en çok kullanılan ve en çok tercih edilen laptop dizüstü bilgisayarlın yavaş çalışması kullanıcılar tarafından tercih edilmez. Teknolojinin gelişmesi ve piyasada bulunan sıfır laptopların yüksek fiyatlardan satılması sebebiyle kullanıcılar eski cihazları terih etmektedir. Eski dizüstü bilgisayar yavaş çalışmaktadır. Teknik servisimizde yavaş çalışan laptoplar için SSD disk önerilmektedir. SSD diskler yeni teknoloji ve Okuma-Yazma hızlı yüksek ürünlerdir. SSD disk takılan laptoplar daha hızlı çalışalarak kullanıcıların laptoplarından performans almasını sağlamaktadır.
Yavaş çalışan laptop kullanıcılarının birçoğu cihazı değiştirme yoluna gitmektedir fakat yavaş çalışan notebook cihazları için ssd montajı yaparak yüksek maaliyetlerden kullacıları kurtarmaktayız.

Laptop Ssd Montajı Hakkında Detaylı Bilgi Ve Uygun Fiyat, Tedarik Bilgisi İçin Lütfen 0312 419 41 33 Numaralı Telefondan Veya 0 532 234 51 13 Numaralı Whatsap Hattından 7/24 İletişime Geçebilirsiniz.

Laptop Tamiri Servisimizde konusunda uzman teknik personellerimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için teknolojik yenilikleri takip ederek hizmet vermekteyiz.

Laptop Teknik Servisimizde Yapılan Tüm İşlemler Garantili ve Faturalıdır.

Teknik Servisimizden Destek alan tüm müşterilerimize Teknik Servis Takip Sistemi form hazırlanarak, tamir edilen cihazları hakkında detaylı bilgileri ve servis garanti belgesibi vermekteyiz.

Laptop Bilgisayara Ssd Takılır Mı?

Birçok Kullanıcı bu sorunun cevabını bulamamaktadır. Evet laptoplara ssd takılabilir. Standart sata girişi olan laptoplarda sata ssd takılır. Bazı marka ve model laptoplarda hem SATA giriş Hemde M2 SSD giriş soketi mevcuttur. Eğer cihazınızın özelliklerini bilmiyorsanız teknik servisimizi ziyaret ederek konu hakkında detaylıca bilgiler alabilirsiniz.

Dizüstü Bilgisayarım Neden Yavaş Çalışıyor?

Dizüstü Notebook cihazları eski cihazlarda eski sata hdd diskler mevcuttur. Okuma ve yazma hızı düşük olduğu için cihazlar yavaş açılır ve yavaş çalışırlar. Bu tür sorunlarınızda hdd yerine yeni nesil SSD disk takılarak cihazların daha hızlı çalışıp performansını arttırabiliriz.

Ssd Disk Faydaları Nelerdir?

SSD Disk fiyatları için teknik servisimizi ziyaret ederek yada telefon ile iletişim kurarak isteiğiniz marka ve boyutta SSD fiyatı alabilirsiniz.

Laptop - Notebook Servisi

 • 1
  Laptop Kırık Lcd Panel Değişimi
  (1 Yıl Garanti 1 Saatte Teslim)

  Tüm Notebook Cihazlarının Lcd Ekran Panellerini Teknik Servisimizde Garanti Verilerek Değişim Yapılamktadır. Konusunda Uzman personellerimiz ile Destek Vermekteyiz.

 • 2
  Laptop Anakart Tamiri Anakart Değişimi

  Laptop Anakart Tamiri ve Anakart Değişimi Konusunda Servisimizde Destek Alabilirsiniz. Anakart Tamirinde Kullanılan Parçalar Orjinal ve Faturalı Ürünlerdir. Anakart Tamirinde 6 Ay Parça ve İşçilik Garantisi Vermekteyiz.

 • 3
  Laptop Ekran Kartı Tamiri Chipset Değişimi

  Kullandığınız Cihaza Görüntü Gelmiyorsa yada Görüntüde Sorun Yaşıyorsanız yada Cihaz kullanım sırasında kapanıyorsa ekran kartı hatası vardır. Servisimizde İntel, AMD ve Nvidia ekran kartı chip değişim işlemleri yapılmaktadır.

 • 4
  Laptop Kasa Tamiri - Değişimi ve Menteşe Tamiri

  Cihazların genel olarak kullanıcı hatasından dolayı menteşe ve kasa kırılması görülmektedir. Menteşeler yenisi ile değiştirir ama kasaların tamir edilmesi gerekmektedir.

 • 5
  SSD Disk Montajı ve RAM Satışı ve Montaj Hizmeti

  Laptop Teknik Servisimizde Hdd Satışı, Ssd Satışı, Ram Satışı ve montaj hizmeti için teknik servisimizden destek alabilirsiniz. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

 • 5
  Laptop Klavye Satışı ve Montaj Hizmeti

  Notenook Servisimizde Klavye satışı ve Klavye montaj işlemleri yapılamaktadır. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

 • 5
  Laptop Adaptör Satışı ve Laptop Adaptör Tamiri

  Teknik servisimizde Batarya ve Adaptör Satışımız mevcuttur. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

 • 5
  Batarya Satışı

  Teknik servisimizde Batarya Satışımız mevcuttur. Kullanmış olduğumuz ürünler Sıfır ve Faturalı ürünlerdir. Montaj dahilinde yapılan kurulumlarda firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

Notebook

Meşrutiyet Mah. Meşrutiyet Cad. 17/7 Kızılay Çankaya / ANKARA